Jdi na obsah Jdi na menu
 


Záhadné otřesy

1: Promluvte si s Garym v agentské místnosti a potom vemte klobouk a paličku.

2: Jděte do docku, kde se před vámi ze země prokope medvěd s krabem. Promluvte si s ním a pak jděte pro papírek který mu vypadl z ruky.

3: Jděte do townu, tam se první kousek papíru zachytí, pak jděte za druhým který skončí v plaze.

4: Jděte do pizzerie, vemte si pizzu a dejte ji tučňákovi kterému v novinách uvízl ten papír. Dá vám ho.

5: Pak jděte do kavárny. Promluvte si s prodavačem a posbírejte mu sušenky. Pak vám jednu dá.

6: Jděte do townu a dejte zelenému pufflovi klobouk, co jste vzali z agentské místnosti s vynálezy. Pak mu dejte sušenku a puffle vám zaletí pro zbývající papírek.

7: Pak jděte do majáku. Vemte si tam síť a bednu s balonky.

8: Jděte do sport shopu a vemte kolíky ke stanu. Potom se přesuňte ke Garymu. Promluvte s ním a vemte si nádobu s héliem na nafukování balonků.

9: Nafoukněte balonek a jděte ke gift shopu. Ten je propadlý a tak vemte nafouklý balonek a klikněte s ním na gift shop. Ten se vám zvedne a dejte pod něj síť. Na síť dejte kolíky a ty přibijte paličkou.

10: Teď můžete jít do podzemí. Zapněte si lampu kterou nechal ve sněhu krab a zabočujte v podzemí podle toho co máte na papíru. Right: doprava Left: doleva

11: Dojdete až pod gift shop a projdete dírou do kotelny. Cestou narazíte na stroj, na vrtání děr. Použijte klíč z vysílačky na odstranění zadního krytu na sroji, a vyndejte ozubené kolečko. Dejte si ho do inventáře. Pak pokračujte dál a promluvte s medvědem.

12: Pak budete muset opravit kotel spojením trubek. Všechny trubky nemusí být využité, stačí jen spojit oba konce - jeden je dole druhý nahoře.

13: Až opravíte kotel, přejděte do agentské místnosti promluvte s Garym, dejte mu ozobené kolo a vyzvednete si už jenom medaili.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář